Power Plate

Power Plate Türkiye’de 2006 yılından itibaren popüler olmayaa başladı ve çok talep gördü. Power Plate titreşim ile çalışan ve bu titreşim sayesinde kısa sürede çok iyi sonuçlar veren bir fitness  türüdür. Amaç bütün vücudu etkili bir şekilde çalıştırarak hiç çalıştırmadığınız ve bilmediğiniz kas gruplarınızın farkındalığını sağlamaktır.

Bir çok doktorun kullandığı power plate bakın ne gibi faydalar sağlıyor kas güçlendirme, sıkılaşma, selülitleri giderme, nefes alış verişini düzenleme,  kilo verme, hormonel problemleri çözme demişken hormon problemi olan ve bu yüzden dolayı hamile kalamama problemi yaşayan bayanlar için çok iyi bir çözümdür. Power plate yaparak kısa sürede sizde bu mutluluğu yaşayabilirsiniz. Ayırıca zayıf olan yumurtalıkları da etkin bir şekilde çalıştırıyor. Bu sayede bu problemlerden dolayı bu mutluluğu tadamayan bayanlar kısa sürede hormonel problemleri çözümlendiği için hamile kalabiliyor.

Bir çok öğrençi mucizevi sonuçlar aldı. Sizde  bu mucizevi sonuçlardan yararlanmak için daha ne bekliyorsunuz. Gelin birlikte muhteşem sonuçlara imza atalım ve mutluluğu birlikte yaşayalım

Suadiye Pilates

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Power Plate Suadiye
Kulüpler site ekle